Shitet ambient komercial tek ATSH. - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet ambient komercial tek ATSH. Perbehet nga dy ambiente 23 dhe 43 m2 , 2 tualete dhe ka fasade. i pershtatshem per bar , klinike zyra etj. per detaje si edhe nje vizite ne prone lutemi te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

67 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

243

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: ATSH

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin