SHITET APARTAMENT 1+1 NE SHKEMB TE KAVAJES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Shkemb te Kavajes!
Apartamenti pozicionohet ne vijen e trete te detit , ne katin e dyte banim te nje pallati te ri te pajisur me ashensor.
Organizohet nga dhome ndenje + kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

64 m2

Sip. e brendshme:

57 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

171

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkëmbi I Kavajës

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin