Apartament Luksoz + post parkimi per qira te Liqeni Thate ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim me qira Apartament Luksoz 2+1 te Liqeni Thate !

*Lokacioni - te dhena te pergjithshme

- Rruga Peti - Liqeni Thate
- Siperfaqe totale 97m2 + verande
- Pamje e lire drejt Liqenit dhe Tiranes.
- Privatesi maksimale ,pallalti kater katesh me 3 hyrje ne kat.
Ne cmim perfshihet edhe nje post parkimi nentokesor.
Prona eshte e sapo investuar me parket,sistem chiller,te gjitha elektroshtepiakt elektrokux. etj..e pa banuar me pare.
Cmimi eshte neto.
Post parkimi i mbyllur me cmim extra.


Per vizite nga afer na kontaktoni !!!


Informacion
Sip. Totale:

113 m2

Sip. e brendshme:

97 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

169

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Peti, Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin