Shitet,Vile dy kateshe ,Sarande - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet,Vile dy kateshe ,Sarande


Godina ndodhet ne rrugen Gjergj Araniti dhe ka pamje te lire nga deti.Kati i pare eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi,kuzhine dhe nje tualet me dritare.Kati i dyte eshte i organizuar me nje dhome gjumi, sallonin dhe tualet.Siperfaqe trualli 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi 167 m2.Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

467 m2

Sip. e brendshme:

167 m2

Sip. Toke:

300 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

224

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Gjergj Araniti, Sarande

Qyteti: Sarandë


Kontakto Agjentin