SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SHKEMBI KAVAJES DURRES VIJE E PARE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament ndodhet ne vijen e pare ne zonen e Shkembit te Kavajes ne nje pallat te ri ne katin e 4 me ashensor me siperfaqe neto 52m2.
Organizohet me 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet dhe ballkon.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacione ose vizite ne prone!


Informacion
Sip. Totale:

60 m2

Sip. e brendshme:

52 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

141

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkembi I Kavajes, Shkëmbi I Kavajës

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin