PETRELE,SHITET VILE 2-KATESHE ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim vile 2 -Kateshe ne Petrele!Vila ka nje siperfaqe trualli prej 250 m dhe siperfaqe ndertimi 186.5 m.Organizohet ne 2 kate perkatesisht kati i pare perbehet nga nje koridor shperndares ,dy sallone ndenje te bollshme ,dhe nje tualet.Kati dyte ka ne perberje 3 dhoma gjumi (2 prej te cilave kane dalje ne ballkon ),dhe nje tualet .Vila eshte e veshur me sistem kapot !Ofrohet totalisht e mobiluar dhe e investuar si ne fotot perkatese .Vila ndodhet ne nje zone te qete mes ajrit te paster dhe gjelberimit ! Eshte e pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor!Per me teper informacione ju lutemi na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

250 m2

Sip. e brendshme:

187 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

164

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Petrelë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin