APARTAMENT 2+1 PER QERA PRANE ISH UET ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet apartament 2 +1 me qera prane ISH UET. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 ne nje pallat te ri me ashensor dhe organizohet me nje sallon te bollshem me ballkon, nje korridor, dy dhoma gjumi dhe nje tualet me dritare. Apartamenti ka nje arredim komod me nje siperfaqe prej 98 metra. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte e rrethuar me shume fasilitete si supermarkete, universitete, banka dhe institucione shteterore. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te me kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

98 m2

Sip. e brendshme:

90 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

54

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: 21 Dhjetori

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin