SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE ASTIR! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 ne Astir, ne nje nga ndertimet me cilesore te zones e pozicionuar ne nje vendodhje shume te favorshme!

Apartamenti perbehet nga salloni i ndenjes, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni me nje hapesire te konsiderushme.

I gjithe apartamenti eshte i investuar me nje arredim bashkekohor, me parket druri masiv dhe tavane te varura.

Per me shume informacion ju lutemi te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

114 m2

Sip. e brendshme:

97 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

381

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Astiri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin