3+1 per qiran prane American 3 ne Yzberisht - Century 21 Albania
Përshkrim

Shtepia ndodhet ne katin e dyte te nje vile dheorganizohet ne:
Sallon+kuzhine
3 dhoma gjumi
2 tualete
Rreth 30m2 ballkon
Ofrohet teresisht e mobiluar me ballkon ne secilen dhome
Ka kondicioner ne cdo dhome dhe oxhak tek salloni.
Per me shume detaje kontakto tani!


Informacion
Sip. Totale:

170 m2

Sip. e brendshme:

170 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

46

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Yzberish

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin