AMBIENT KOMERCIAL PER SHITJE PRANE STACIONIT TE AUTOBUSIT, DURRES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet ambient komercial ne rrugen Neki Libohova, Durres.
Ambienti eshte i organizuar ne:
-Open Space
-1 Tualet
Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 23m2.
Eshte i vendosur ne katin 0 buze rruge kryesore.
E pershtatshme per zhvillimin e aktiviteteve si: ambient zyre, agjensi udhetimi, dyqan etj.
I vendosur ne nje zone me levizje te larte.

Per me teper informacion dhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

23 m2

Sip. e brendshme:

23 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

56

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Stacioni i Trenit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin