Shitet apartament 2+1+2 me 1 post parkimi tek Residenca Santorini,Dhermi! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 tek Residenca Santorini,Dhermi!

Informacion mbi apartamentin:
Siperfaqe neto 106m2
Siperfaqe verande 60m2
Siperfaqe bruto 181m2

Ndodhet ne katin e pare banim me shkalle individuale.
Mundesi konvertimi ne 2 apartamente 1+1.
Perfundon brenda 3 muajsh.
Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.


Per me shume informacion me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

181 m2

Sip. e brendshme:

106 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

60

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Dhërmi

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin