APARTAMENT 2+1 TEK UJI I FTOHTE VLORE! - Century 21 Albania
Përshkrim

SUNSET Residence ndodhet në zonën “Uji i Ftohte” Vlorë, me nje pamje mbreselenese te bregdetit shqiptar. Në tre anët (veri-lindje-jug) është e rrethuar me kodra të gjelbërta. Residenca shtrihet në një kodër dhe në anën perëndimore e cila mbikëqyr Detit Adriatik. Ky pozicion mundëson hyrje të drejtpërdrejtë në det. Lartësia e Peisazhit krijon kushte për të shijuar pamjen e bukur të gjirit të Vlorës.Prona është e rrethuar dhe ka siguri 24|7 orë, ka rrugë të brendshme që kalon në residenc nga porta kryesore tek parkimi nëntokësor, shtigjet e ecjes, kopshte të lulëzuara, shesh lojërash, etj.Residenca eshte ne faze ndertimi dhe mbaron ne fund te vitit 2023.
Apartament eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon me ambient gatimi, nje tualet dhe nje ballkon. Ka siperfaqe totale 80m2. Per cdo informacion me te detajuar na kontatoni.


Informacion
Sip. Totale:

80 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

546

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Uji i Ftohte, Uji I Ftohtë

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin