Ofrojme Apartament 3+1+Post Parkimi ne nje nga Rezidencat prane TEG! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne nje nga Rezidencat e reja prane TEG, ofrojme nje apartament 3+1+post parkimi me Qira.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete, ofrohet totalisht i mobiluar ne menyre bashkekohore.
Apartamenti ka nje qira mujore 2000 Euro, duke perfshire postin e parkimit.
Gjithashtu jane te perfshira ne cmim sherbimet e mirembajtjes se Rezidences dhe mirembajtjen e impiantit te filtrimit te ujit.
Apartamenti eshte arreduar me arkitekt deri ne detaje, pa u kursyer ne cilesi.
Nuk eshte banuar me pare.
Shenim: nuk lejohet mbajtja e kafsheve shtepiake ne ambientet e apartamentit.
Per me shume detaje kontaktoni konsulenten e prones


Informacion
Sip. Totale:

140 m2

Sip. e brendshme:

129 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

69

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin