SHITET APARTAMENT 2+1 TEK SHKEMBI I KAVAJES ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament eshte organizuar ne sogiorno se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon .
Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 9 katesh te ri te pajisur me ashensor dhe me administim mirmbajtje .
Disponon 88.55 m2 neto dhe ne totale 96 m2 , ndodhet 40-50 metra larg detit .
Disponon dokumentacion te rregullt dhe eshte i gatshem per shitje.
Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

96 m2

Sip. e brendshme:

89 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

67

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkëmbi I Kavajës

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin