SHITEN GODINA BANIMI TEK SPITALI,DURRES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Godinat ndodhen ne zonen e Spitalit ne Durres.
Godina e pare ka siperfaqe trualli 462m2 me njolle ndertimi 200m2 , organizohet ne 5 kate totale ku : kati 1 open space, kati 2/3/4 /5 ne apartamente 2+1 ku secila me tualet personal .
Godina e dyte ka siperfaqe trualli 315 m2 me njolle ndertimi 223 m2, organizohet ne kate totale ku : kati 1 open space, kati 2/3/4 ne apartamente 1+1 dhe 2+1 ku secila me tualet personal .
Ka hapesire te mjaftueshme shfrytezimi te oborrit per lulishte.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

1800 m2

Sip. e brendshme:

1382 m2

Dhomat e gjumit:

18

Tualetet:

14

Kati:

4

Lloji:

Villa

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

48

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane Spitalit Rajonal, Spitali

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin