SHESIM APARTAMENT 1+1 NE VLORE, NE UJE TE FTOHTE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 1+1, ne Vlore ne zonen e UJIT TE FTOHTE.
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor, vetem 500 metra larg vijes bregdetare.

Siperfaqe neto 51.4 m²,
Siperfaqe bruto 62 m²

Organizohet ne:
-Koridor shperndares,
-Sallon dhe kuzhine,
-1 dhome gjumi,
-Ballkon,
-1 Tualet.


Zona ne te cilen ndodhet eshte nga me te kerkuarat, ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode si dhe mundesi investimi te sigurt!
Ofron pamje te gjere te zones.

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

62 m2

Sip. e brendshme:

51 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

75

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Uji I Ftohtë

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin