SHESIM APARTAMENT 1+1 NE VLORE, UJE I FTOHTE! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shesim apartament 1+1, ne Vlore ne UJE I FTOHTE.
Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor. .

Siperfaqe neto 51.4 m²,
Siperfaqe bruto 62 m²

Organizohet ne:
-Koridor shperndares,
-Sallon dhe kuzhine,
-1 dhome gjumi,
-Ballkon,
-1 Tualet.

Apartamenti ndodhet vetem pak metra larg vijes bregdetare, ofron nje pamje te gjere te saj.
Zona ne te cilen ndodhet eshte nga me te kerkuarat, ofron te gjitha facilitetet e nevojshme dhe mundesi investimi te sigurt!

Per me teper informacion ose nje vizite ne prone me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

62 m2

Sip. e brendshme:

51 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

84

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Uji I Ftohtë

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin