Shesim Toke ne rrugen nacionale Vore-Fushe Kruje - Century 21 Albania
Përshkrim

Toka ndodhet buze rruges kryesore Vore Fushe Kruje dhe ka nje siperfaqe 8390m2 .

Paramatrat zhvillimore të kësaj njësie janë si më poshtë vijon:

Intensitet ndërtimi – 1.2
Koeficent i shfrytëzimit të tokës – 60%
Lartësia maksimale në metra – 13m
Lartësia maksimale në kate – 3 Kate

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.


Informacion
Sip. Totale:

8390 m2

Sip. e brendshme:

8390 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

89

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin