SHESIM PENTHOUSE ME PAMJE PANORAMIKE, KOPSHTI BOTANIK - Century 21 Albania
Përshkrim

Penthouse ndodhet në një nga zonat më të preferuara në kryeqytet, tek Kopshti Botanik.

• Informacion mbi pronën:

• Sipërfaqe e brendshme: 107 m²
• Sipërfaqe e përbashkët: 13.6 m²
• Sipërfaqe e verandës: 57.1 m²
• Sipërfaqe totale: 177.7 m²

• Pozicionohet në katin e 3-të të një ndërtese të mirëadministruar dhe me ashensor.
• Organizimi: korridor shpërndarës, ambient ndenjie dhe gatimi, 3 dhoma gjumi, 2 tualete (njëri prej të cilëve me ajrosje natyrale), verandë dhe depo.
• Ofrohet Pamje panoramike e Tiranës.
• Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

178 m2

Sip. e brendshme:

164 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

73

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kopshti Botanik Zoologjik

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin