VILE LUKSOZE ME PISHINE PER QIRA, BERZHITE ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ofrojme nje nga vilat me luksoze per qira ne zonen e Berzhites, 5 minuta nga TEG!
E organizuar ne 2 kate + tarrace.
Kati i pare organizohet nga ambienti i ndenjes, kuzhina e vecuar, dhome e dedikuar per sauna dhe jakuzi, nje dhome gjumi si dhe 1 tualet.
Kati dyte organizohet ne 3 dhoma gjumi ku dhoma matrimoniale ka garderobe dhe tualet me vete si dhe 1 tualet i perbashket ne koridor!
Vila disponon nje oborr rreth 340 m2 ku organizohet ne vend parkimi per 3-4 makina, ambienti i pishines dhe ambient pushimi.
Tarraca e viles eshte po ashtu e shfrytezueshme ne forme verande.
Vila ka nje investim te konsiderueshem prej rreth 150.000 Euro ku vlen te permendet:
Pishina verore, gjenerator individual, Ambient sauna+jakuzi me ngrohje me Pelet, oxhak funksional, sistem chiller Toshiba, elektroshtepiake LG, ndricim EGLO, hidrosantare dhe parket i firmes Brunes etj.

Ju ftojme te vizitoni nga afer kete prone mjaft unike !


Informacion
Sip. Totale:

501 m2

Sip. e brendshme:

160 m2

Sip. Toke:

341 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

3

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

99

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bërzhitë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin