Shitet Truall + Godine te ndertuar prane Hotel Bahamas ne Sarande! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shqipëria vazhdon të rekomandohet për t’u vizituar nga faqe të ndryshme, kurse njëra nga bukuritë më të mëdha të saj gjendet në Sarandë. Saranda është një qytet bregdetar në jug të Shqipërisë, afër kufirit me Greqinë, një vend që ka plazhe të mrekullueshme në detin Jon. Një destinacion turistik me bukuri të veçanta.Plazhet e jashtëzakonshme, pamja, vendet historike, ‘Syri i Kaltër’, janë disa nga arsyet që Saranda po konsiderohet si një nga vendpushimet më moderne në rajon që ofron shumë atraksione për vizitorët.Shqipëria vazhdon të rekomandohet për t’u vizituar nga faqe të ndryshme, kurse njëra nga bukuritë më të mëdha të saj gjendet në Sarandë. Eshtë një parajsë e vogël që i ka të gjitha kushtet për të kaluar një pushim të mrekullueshëm si plazhet me gurë të vegjël natyral, një det të mrekullueshëm të kaltër, si dhe me pamje të jashtëzakonshme.
*Ne kete qytet sjellim per shitje Truall + Godine te ndertuar, prane Hotel Bahamas. Shume prane Detit dhe me nje pamje fatastike, nje ambient privat i cili mund te sherbeje si nje Shtepi pushimi ose per investim Vile per pushim, Hotel e shume mundesi te tjera investimi. Me nje siperfaqe trualli prej 575m2 dhe ndertimi 136m2 me themele deri ne 4 kate, buze me rrugen kryesore e cila eshte fasilitet per te levizur. Ambienti eshte i rrethuar nga agrume dhe peme frutore te mbjella. Pamje e lire duke shijuar panoramen e Detit JON.

MUNDESI IDEALE INVESTIMI.

Për më shumë informacion më kontaktoni!!


Informacion
Sip. Totale:

575 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

1

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

129

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane Hotel Bahamas, Sarande

Qyteti: Sarandë


Kontakto Agjentin