Apartament 2+1+2 Tek Rruga e Kosovareve! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet në katin e 5-të banimit, dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi bashke me garderobe, 1 sallon, 1 ambient gatimi, 2 tualete dhe nje ballkon qe lidhet me te gjithe perimetrin e aprtamentit.
Ka nje siperfaqe ndertimi 125 m2 bruto , siperfaqe neto 107m2, ndodhet ne nje godine me strukture banimi dhe sherbimesh 1 deri ne 17 kat me 3 kat parkimi nentoke.
Apartamenti ndodhet ne nje nga residencat me prestigjoze si Lake View ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, tek Rruga e Kosovareve, duke ofruar nje jetese teper komode prane faciliteteve te ndryshme.

Apartamenti ndodhet ne nje objekt me punime mjaft cilesore, administrim te rregullt dhe me siguri 24 ore.

Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

125 m2

Sip. e brendshme:

125 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

109

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kosovareve, Rruga e Kosovarëve

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin