APARTAMENT LUKSOZ PER QIRA 3+1+3, 21 DHJETORI! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne zonen e 21 Dhjetorit, japim per qira apartament me siperfaqe 160m
Apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem, ambienti i ngrenies dhe gatimit i vecuar
Dhoma martesore me tualet, garderobe.
Dy dhoma gjumi te tjera per femijet me tualet te vecuar
Disponon nje vend parkimi te sigurt, ne zone
I arreduar totalisht, sistem ngrohje qendror, dritare dopioxham duralumini plastik
Do jete i diponushem pas dates 15 Shkurt
Per detaje kontaktoni konsulenten e prones


Informacion
Sip. Totale:

160 m2

Sip. e brendshme:

152 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

63

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin