JEPET ME QIRA MAGAZINE NE KOMBINAT! - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira Kapanon - Magazine ne zonen e Kombinatit!

Informacion mbi pronen:
Magazina ka siperfaqe 1000m2, me lartësi 5-6 metra;
Dera eshte 4 metra, duke mundesuar hyrjen e kamioneve ose makinerive te larta;
Magazina ka mure në rregull, çati të rregull dhe gjysma me soletë;
Ka nevojë vetem për xhama dritaresh edhe punime të vogla

E pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi.
Qiramarresit mund te shfrytezojne gjithashtu truallin me siperfaqe 5104 m2 per aq kohe sa kane te lidhur kontraten.

Per me shume informacion, na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

5104 m2

Sip. e brendshme:

1000 m2

Lloji:

Multipurpose space

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

23

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kombinat

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin