Apartament 2+1 me Qera tek Shkolla e Baletit - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepim me qera apartament 2+1 ne rrugen "Mihal Grameno", prane Shkolles se Baletit. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati kater katesh. Ka nje siperfaqe totale prej 69m2 dhe organizohet ne: - Korridor shperndarje - Sallon & Kuzhine - Dy dhoma gjumi - Nje tualet Per informacion te detajuar dhe nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

69 m2

Sip. e brendshme:

69 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

57

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkolla e Baletit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin