Apartament 2+1+2 te Bulevardi i Ri ne shitje - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri, pjese e projektit te Bulevardit te Ri. Ndertimi eshte shume cilesor, me fasade te ventiluar dhe rifinitura te cilesise se larte. I vendosur ne katin e 3, apartamenti organizohet nga 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

95 m2

Sip. e brendshme:

83 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

58

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Bulevardi i Ri, Bulevardi i Ri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin