Apartament 1+1 te Bulevardi i Ri ne shitje - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri, pjese e projektit te Bulevardit te Ri. Ndertimi eshte shume cilesor, me fasade te ventiluar dhe rifinitura te cilesise se larte. I vendosur ne katin e 4, apartamenti organizohet nga 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.

Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

70 m2

Sip. e brendshme:

61 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

65

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Bulevardi i Ri, Bulevardi i Ri

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin