SHESIM 3+1+2 TE BLLOKU GINTASH NE LAPRAKE. - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 3+1+2 ne shitje tek blloku Gintash ne Laprake !
Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mirembajtur me ashensor, ne nje nga zonat me te mira per banim ne Tirane. Siperfaqja totale eshte 117m2 dhe organizohet ne ambient ndenje te bollshem, kuzhine me vete, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon.
Apartamenti shitet i mobiluar si ne foto.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!
Per me shume informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

117 m2

Sip. e brendshme:

107 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

87

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: BLLOKU GINTASH, Laprakë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin