JEPET ME QIRA APARTMANET LUKSOZ TE LIQENI THATE!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet te Liqeni i Thate!

Informacion mbi Apartamentin:
•Ndërtim i Ri
•me Ashensor
•Kati i 5 (Banim)
•Sipërfaqe: 129 M2
•Orientim: Jug-lindje

Organizimi:
•Korridor Shpërndarës
•Sallon Ndënje
•Ambient Gatimi (i veçuar me dritare)
•2 Dhoma Gjumi
•2 Tualete
•1 Dhomë garderop

Detaje të tjera:
•plotësisht i mobiluar
•TV 50’ FHD
•Kondicioner
•Dritare Dopio Xham
POST PATKIMI I PERFSHIRE NE CMIM

▪️Apartamenti ndodhet në një zonë të aksesueshme për Banim. Eshte i perfunduar dhe pritet te mobilohet referuar renderit te pergatitur nga studio e arkitektures.

Për një vizit në apartanent më kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

223 m2

Sip. e brendshme:

129 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

85

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Thatë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin