JEPET ME QERA GODINA E ISH-KONSULLATES ITALIANE - Century 21 Albania
Përshkrim

Godina eshte e perbere nga kater kate , secili kat ka siperfaqe 166 m2 , ndersa kati i katert 65 m2 dhe verande e lire . Vecantia dhe simobolika e ketij objekti eshte aktiviteti qe eshte ushtruar ne te si konsullata italiane per 15 vite dhe me pas si fond zhvillimi per 4 vite . Eshte e pershtatshme per shumellojshmeri biznesesh pasi vendndodhja eshte mjaft e qarte per cdo vendas apo edhe te huaj qe ka qene me pare ne Vlore . Mund te funksionoje shume mire si hotel ose ambient biznesi per kompani te ndryshme , mundesi e pershtatshme per investim.Vlen per tu permendur izolimi i mureve , dyert e brendshme dru , xhamat e blinduar , sistemi i ndricimit , instalimet e kaldajave , gjenerator automatik 45kw etj . Ka oborr funksional ne pjesen e parme dhe te pasme , ndodhet prane Sheshit te Flamurit , qendres se vertete te Vlores dhe zones Muze , e cila se fundmi eshte atraksion i shtuar dhe per turistet . Disponon certifikate te rregullte pronesie . Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju ftoj te me kontaktoni .


Informacion
Sip. Totale:

664 m2

Sip. e brendshme:

563 m2

Sip. Toke:

260 m2

Dhomat e gjumit:

9

Tualetet:

9

Dhomen e ndenjes:

3

Kati:

4

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

166

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lagjja Hajro Cakerri , Rruga Ismet Cakerri, Xhamia

Qyteti: Vlorë


Kontakto Agjentin