Apartament 2+1 per shitje ne Laprake ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet në Rrugen Dritan Hoxha pranë Procredit Bank!
Organizimi i brendshem eshte i rregullt me hapesira te shfrytezura maksimalisht.
Ndodhet ne katin e tete banim me orientim lindje- veri.
Aktualisht punimet jane ne faze karabina, projekt i planifikuar te perfundoje ne dhjetor 2023.

Informacione te pergjithshme mbi projektin .
•Fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini,
•Izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes,akustik dhe termik,
•Dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham
•Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore
•Tualet Inacso
•Siguri dhe mirëmbajtje 24 orë.

Per cdo informacion shtese na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

104 m2

Sip. e brendshme:

87 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

240

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Laprake, Laprakë

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin