SHITET GARAZH NE VOLLGA, DURRES! - Century 21 Albania
Përshkrim

Garazhi ka nje siperfaqe 30m2 i cile eshte i mbyllur me qepen dhe ndodhet ne zonen e Vollges ne nje pallat te ri me adiministrim.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacione ose vizite ne prone na kontakoni!


Informacion
Sip. Totale:

30 m2

Sip. e brendshme:

30 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Lloji:

Parking

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

136

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vollga, Vollga

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin