SHITET APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE RESIDENCEN SAN PIETRO! - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament ndodhet tek San Pietro, ne Gjirin e Lalzit me nje siperfaqe totale prej 90.3m2 nga te cilat siperfaqe e brendshme jane 83m2 ne katin zero.
Organizohet ne 1dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 verand qe lidhet me oborrin.
Apartamenti ka orientim Perendim-Lindje-Veri duke mundesuar drite natyrale pjesen me te madhe te dites.
Si ndertim ndodhet ne fazat perfundimtare ku i ka ngelur vetem te vendosen dyert.
Facilitetet qe ndodhen ne kompleks bejne te mundur jetesen komode per banoret e saj si Resorti i pare me 5 yje ne Shqiperi, dyqane dhe restorante, ofron qetesi, standarte te larta ndertimi dhe security 24/7. Parkim i garantuar dhe asksesueshmeri per levizjen ne kembe dhe me bicikleta si per banoret ashtu dhe per te ftuarit.
Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brendshme:

83 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

274

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Gjiri i Lalzit, Gjiri I Lalzit

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin