SHITET TOKE NE RINAS - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet toke ne kryqezimin Berxulle- Laknas, (rruges se Aeroportit).
Toka ka siperfaqe 8500 m2 e pajisur me certifikate pronesie e llojit Are.
Per me shume informacione si dhe nje vizite ne prone mund te me kontaktoni!!


Informacion
Sip. Totale:

8500 m2

Sip. e brendshme:

8500 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

107

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rinas

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin