Përshkrim

Ne rrugen Nacionale Tirane Plepa, ne zonen e Vaqarrit , shitet toke me siperfaqe totale 5300m2. Toka ndodhet buze rruges kryesore me gjatesi ballore 120m. Gjithashtu ekziston mundesia e blerjes per siperfaqe me te vogel ose me te madhe deri ne 10.000m2. Lokacioni eshte avantazh per kete prone pasi zona ku ndodhet eshte zone industriale ku jane ndertuar fabirka, kapanone dhe magazina te ndryshme. Disponon dokumentacion te rregullt. Per me teper informacion apo vizite ne prone , ju ftoj te me kontaktoni.


Informacion
Sipërfaqja:

5300 m2

Lloji:

Land Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

33 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vaqarr, Rruga Nacionale Tirane Plepa.

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019