Toke ne shitje. - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne shitje toke truall 10000 m2 (1 hektar ) me certifikate pronesie.

Vendndodhja ne perendim te Fushekrujes, rreth 500 m pa u futur ne qytet.
Trualli eshte me PDV te miratuar nga Bashkia dhe aksesohet lehtesisht me rrugen e asfaltuar.
Mundesi ndertimi deri 3 kate ,12 metra lartesi.
Toka eshte e rrethuar dhe e lidhur me energji elektrike dhe uje.
Ndodhet rreth 700 meter larg nga gjurma e projektit te rruges Thuman- Qafkashar.

Cmimi i shitjes 35 Euro/m2

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

10000 m2

Sip. e brendshme:

10000 m2

Lloji:

Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

63

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Luzë

Qyteti: Fushë Krujë


Kontakto Agjentin