APARTAMENT NE SHITJE 2+1 NE FIER! - Century 21 Albania
Përshkrim

*Informacion mbi Rezidencen:

"Alexandria Towers” është një godinë banimi dhe shërbimesh e cila ndodhet në Rrugën Rauf Nallbani.

•Rreth 300 metra nga Qendra e Fierit
•Vetem 7 minuta ne kembe dhe 2 minuta me makine.

*Informacione mbi apartamentin:
• Siperfaqje Bruto : 75.6 m2.
• Siperfaqje Neto: 68.1 m2.
• Kati: 9
• Orjentimi: Veri-Lindje

*Organzimi :
• Ambient ndenje +Ambient gatimi
• 2 Dhoma gjumi
• 1 Tualet

Apartamentet jane te reja dhe te pa banuara me pare dhe pjese e nje pallati me ndertim cilesor.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

88 m2

Sip. e brendshme:

79 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

193

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Fier

Qyteti: Fier


Kontakto Agjentin