Përshkrim

Vila eshte ndertuar me nje arkitekture moderne cka e karakterizon te gjithe rezidencen ne teresi, orientimi i mundeson pamjen e kryeqytetit. Vila eshte ndertim tre katesh, me hyrje nga siper per shkak te pozicionimit dhe terrenit ne te cilen eshte ndertuar, e pershtatur ne menyre fantastike. Organizohet ne kater dhoma gjumi, dy soxhorno, tre tualete, verande, oborr te gjelberuar dhe pishine. Vila ka shkalle te brendeshme dhe ashensor gjiithashtu . Pishina e projektuar ne tarrace do te jete e dukshme ne dy pjese te soxhornos se katit te trete(konceptuarr si kati i pare per shkak te hyrjes) cka do ti mundesoi percimin e rrezeve te diellit ne pjesen e soxhornos permes kaltersise se ujit te pishines. Per me teper informacion apo nje shoqerim ne prone jeni te lutur te na kontaktoni: 0697406901 !


Informacion
Sipërfaqja:

322 m2

Dhomat e gjumit:

4 Dhomat e gjumit

Tualetet:

3 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Villa Lloji

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

90 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019