Përshkrim

Ne nje nga komplekset me te mira te Orikumit shitet Apartament 1+1, 67m2.Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine ,nje dhome gjumi dhe nje tualet.Apartamenti ka punime shume cilesore elektrike dhe hidraulike dhe ka orientim fantastik jug-perendim 'PARKIM I GARANTUAR" .Per nje shoqerim nr kontakti


Informacion
Sip. Totale:

67 m2

Sip. e brendshme:

67 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

315

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019