Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 95 m2 ne nje nga pallatet me te mira ne zonen e lungomares . Apartamenti eshte i mire ndricuar dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, i dhome ndenje bashke me kuzhinen, 1 tualet. Apartamenti ofron facilitete te ndryshme. Per nje shoqerim ne prone na kontaktoni ne


Informacion
Sip. Totale:

95 m2

Sip. e brendshme:

82 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Status:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

627

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorė

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019