Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati 8 katesh . Ndodhet shume prane Plazhit dhe ofron te gjitha facilitet e nevojshme si: supermarkete,farmaci, lolake etj . Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , 1 sallon se bashku me kuzhinen , 1 tualete dhe 1 ballkon . Ky apartament ne muajin gushte jepet ne vleren 35 euro dita.Per rezervime ju ftoj te me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

65 m2

Sip. e brendshme:

65 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

290

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lungomare

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019