Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri tek gjyqi i Vjeter shume prane qendres se qytetit. Apartamenti organizohet nga nje dhome ndjenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr. tel. 069 9624752


Informacion
Sip. Totale:

82 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

859

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Gjyqi i vjeter

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorė

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020