Përshkrim

Shitet apartamenti 1+1 ne rrugen "Frosina Plaku" prane kompleksit Magnet me nje siperfaqe te brendshme 63 m2 i ndodhur ne nje pallat ekzistues. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjeje bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet, nje ballkon. Apartamenti shitet i pamobiluar, i gjithe i shtruar me parket te ri, te dy dhomat jane te pajisura me kondicionere dhe jane te ndricuara gjate pjeses me te madhe te dites. Apartamenti ndodhet ne nje zone qe te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme.Apartamenti aktualisht eshte klinike, mund ta perdorni per biznese por dhe per banim.Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion na kontaktoni ne : 0685312266.


Informacion
Sipërfaqja:

63 m2

Dhomat e gjumit:

1 Dhomat e gjumit

Tualetet:

1 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

1 Dhomen e ndenjes

Kati:

2 Kati

Lloji:

Apartment Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

419 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2019