Përshkrim

Kati i pare 80 m2 ushtrohet aktiviteti BarKafe + lulishte, e cila ka nje eksperience prej 13 vitesh dhe me nje klientele te zgjedhur; pjesa tjeter e katit te pare prej 120 m2 eshte siperfaqe banimi (3 dhoma gjumi+dhome pritje+toilet)kati i dyte me sip banimi prej 200 m2 ( 3 dhoma gjumi + dhome pritje +toilet+I rrethuar nga ballkone)Kati nen perdhe sherben si kantine ose oficine mekanike Tarace me sip prej 200 m2, i pershtatshem per nje kat me shume.


Informacion
Sipërfaqja:

157 m2

Dhomat e gjumit:

6 Dhomat e gjumit

Tualetet:

2 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

2 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Villa Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

51 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: shkolla "Bajram Curri"

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019