JAPIM ME QIRA APARTAMENT 3+1+3 I PERSHTATUR PER AIRBNB TEK GALERIA - Century 21 Albania
Përshkrim

Japim me qira apartament 3+1+3 tek Galerise tek rruga e Barrikadave. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te Galerise dhe eshte i pershtatur per AirBnB i organizuar ne kuzhine, sallon shperndares, tre dhoma ku secila eshte e pajisur me tualet te brendshem. Apartamenti eshte i ri i sapomobiluar dhe sapo rikonstruktuar.
Per nje vizite ne prone ose me shume informacion kontaktoni agjentin e prones!


Informacion
Sip. Totale:

103 m2

Sip. e brendshme:

103 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

3

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

100

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Galeria, Rruga Barrikadave

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin