SHITET APARTAMENTI 3+1+2 NE SHKOZET!! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 3+1+2 ne Shkozet! Ka nje siperfaqe totale prej 116 m2 dhe 100,06 m2 siperfaqe ne certefikate.
Eshte ne katin e trete banim te nje pallati te ri te pajisur me ashensor.
Organizohet nga dhome ndenje bashkangjitur me kuzhinen, mjaft komode dhe te madhe, 3 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 ballkon.
Zona ne te cilen ndodhet i ofron facilitete te ndryshme si psh banka , bar-restorante , markete etj.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte i gatshem per shitje.
Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

116 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

151

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkozet

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin