JAPIM ME QIRA DUPLEX, RRUGA E KAVAJES - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet në një prej zonave më të preferuara në rrugën e Kavajës, pranë Xhamisë.

Informacion mbi pronën:

• Sipërfaqe totale: 99 m²
• Pozicionohet në katin e 5 & 6 të një ndërtimi ekzistues.
• Organizimi:
Kati 5: salloni së bashku me ambjentin e gatimit dhe tualet me ajrosje natyrale.
Kati 6: 2 dhoma gjumi, tualet me ajrosje natyrale dhe verandë.

• I sapo investuar: Mobilim bashkëkohor, shtruar me parket Laminat AC5, punime gipsi, hidrosanitare Incaso, termoizolim etj.
• I pabanuar më parë.

Për informacion më të detajuar dhe vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

99 m2

Sip. e brendshme:

99 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

107

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kavajës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin