Përshkrim

Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri ne bulevardin Vlore-Skele. Dyqani ka nje siperfaqe prej 90 m2, eshte totalisht i rikonstruktuar dhe i pajisur me sistem ajrimi dhe kondicionimi. Pozicioni i favorshem i tij mundeson hapjen dhe zhvillimin e bizneseve te llojeve te ndryshme. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

90 m2

Sip. e brendshme:

90 m2

Lloji:

Shop

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

214

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bulevardi Vlore-Skele

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019