Përshkrim

Jepet apartament 1+1 me qira ne Don Bosko! Apartamenti ndodhet perballe "Vizion Plus" shume prane rruges kryesore ne nje godine te re tete kateshe ne katin e trete. Perbehet nga dhoma e ndenjes , gatimi , nje dhome gjumi, nje tualet dhe ballkon. Apartamenti jepet me qira i mobiluar. Per info te metejshme apo nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni .


Informacion
Sip. Totale:

57 m2

Sip. e brendshme:

57 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

509

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2019