Përshkrim

SHITET VILE 3 KATESHE NE QENDER TE BERATIT!Vila ndodhet ne zonen e qendres se qytetit te Beratit, prane stadiumit te ri " TOMORRI"Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e lakmuar nga pushuesit dhe turistet fale pozicionit strategjik qe ajo ka. Vila eshte nje ndertim 3 katesh , i projektuar per hotel. Siperfaqja totale e saj eshte 1060 m2, nga te cilat 540 m2 jane ndertim dhe 520 m2 jane oborr, qe mund te shfrytezohen per parkim. Prona eshte e rrethuar me mur.Secili kat eshte 180 m2 dhe organizohet ne 1 soxhorno, 1 tualet dhe 3 dhoma gjumi. Kuzhina eshte e vendosur ne katin e 3. Ne katin e pare ka edhe nje lavanderi. Prona shitet totalisht e mobiluar.Per me teper informacion ju lutem kontaktoni agjentin Ibrahim Dervishi.


Informacion
Sipërfaqja:

540 m2

Dhomat e gjumit:

9 Dhomat e gjumit

Tualetet:

3 Tualetet

Dhomen e ndenjes:

3 Dhomen e ndenjes

Lloji:

Villa Lloji

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

65 Website Views

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2019